
Dvd-tip voor mama’s: Hope Springs
Kay (Meryl Streep) en Arnold (Tommy Lee Jones) zijn in "Hope Springs" al dertig jaar getrouwd maar leven de laatste tijd een beetje naast elkaar. Ze slapen niet langer in dezelfde kamer, van romantiek is er nog weinig sprake en alles is een vanzelfsprekendheid geworden.
Maar Kay wil vechten voor haar huwelijk en stelt voor om een relatietherapeut (Steve Carell) in te schakelen. Dik tegen de zin van Arnold vertrekken ze samen naar de gekende therapeut maar hun gesprekken en to do's lopen niet altijd van een leien dakje.
[YOUTUBE_OnNM9ByDJKk]
Meryl Streep is goddelijk als de onzekere Kay die toch meer van haar huwelijk verwacht, Tommy Lee Jones is perfect gecast als de grote brompot en Steve Carell houdt zich voor één keer op de achtergrond en hangt niet de grote grapjas uit.
"Hope Springs" is een vertederende en wellicht voor velen herkenbare film.