Papa-fotograaf maakt de creatiefste foto’s van zijn tweeling

Bij de geboorte van zijn tweeling wist fotograaf en papa Guy Vainer het meteen: dit wordt het leukste onderwerp ooit! En hij kreeg gelijk. Check deze foto’s!

Een fotograaf die papa wordt van een tweeling daar kunnen niet anders dan mooie foto’s van komen. Tel daar dan nog een stevige portie creativiteit  en photoshop-skills bij en je krijgt de volgende leuke resultaten.

כשיש לך ילדים רוסים וממש ממש חם בחוץ…

Posted by Guy Vainer on Tuesday, July 4, 2017

עוד יום רגיל בבית משפחת ויינר…ההורים נחים והילדים מתאמנים….

Posted by Guy Vainer on Sunday, October 22, 2017

– גיא תלית כביסה?- כן…- והילדים איתך?- כן הם פה….

Posted by Guy Vainer on Thursday, September 14, 2017

ראית את החתול? לא, הוא ברח גם לי!לכבוד יום הכלב (שהיה אתמול)

Posted by Guy Vainer on Sunday, August 27, 2017

Posted by Guy Vainer on Wednesday, August 2, 2017

כשאתה מנסה לעצום עיניים לכמה דקות….

Posted by Guy Vainer on Thursday, September 28, 2017

Posted by Guy Vainer on Thursday, August 31, 2017

אני הולך ל5 דקות להכין קפה וכשאני חוזר הם כבר מתכננים איך להשתלט על העולם

Posted by Guy Vainer on Sunday, June 18, 2017

כשאני מכין חביתה בבוקר יש לי 2 עוזרים קטנים….

Posted by Guy Vainer on Monday, June 19, 2017

Madness?!? This is Sparta!!!!לדואגים ולמתעניינים, מאחורי הקלעים בתגובה הראשונה

Posted by Guy Vainer on Sunday, August 13, 2017

כשיש תאומים ורוצים להתאמן… צריך למצוא דרכים יצירתיות…

Posted by Guy Vainer on Sunday, August 20, 2017

We shall go on to the end. We shall fight in the air. We shall fight on the beaches. We shall fight in the hills. We shall never surrender…

Posted by Guy Vainer on Tuesday, September 5, 2017

כשאמא ואבא מגזימים עם הזריקה לגובה…

Posted by Guy Vainer on Sunday, September 10, 2017

כשאתה מאכיל את הילדים ביוגורט ופירות יער…"אמא, למה את כל כך רצינית???"

Posted by Guy Vainer on Sunday, October 8, 2017

כשלאמא ולאבא נמאס להתבלבל בין התאומים הזהים….תודה ענקית לAvi Akrish ול Shoam Sinay מסטודיו הקעקועים של אבי בכרמיאל.נ.ב. תחסכו תגובות מפגרות כי לא באמת עשינו להם קעקוע…

Posted by Guy Vainer on Sunday, October 15, 2017

כשההורים משחקים בפלייסטיישן והילדים מנקים…

Posted by Guy Vainer on Tuesday, October 17, 2017

Lees ook:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here