
Story heet prins George welkom
30 jul 2013
Story besteedt deze week (30 juli 2013) extra aandacht aan de geboorte van prins George. Hun verslaggever trok naar Londen en kwam met de mooiste foto’s en reportages terug.
Ook in het uitneembare Storywood krijg je alles te lezen wat je nog niet wist over de baby van Kate & William. Zo goot de redactie van het magazine de royal baby in cijfers:
- 14.000: zoveel euro zal het Kate en William naar schatting gekost hebben om hun eerste telg op de wereld te zetten in de Lindo-vleugel van het St. Mary's Hospital in Londen.
- 31: de leeftijd waarop Kate voor het eerst moeder werd. Prinses Diana was 21 toen ze beviel van prins William. Die is vandaag ook 31. Prins Charles werd vader op zijn 33ste.
- 41: het aantal saluutschoten dat werd afgevuurd om de nieuwe troonopvolger officieel te verwelkomen.
- 2000: het aantal "gewone" baby's dat op dezelfde dag als de nieuwe troonopvolger geboren werd in Groot-Brittannië.
- 3,74: zoveel kilo woog prins George bij zijn geboorte. Daarmee was hij naar verluidt de zwaarste koninklijke baby in 100 jaar tijd.
Nog meer weten? Koop dan zeker Story deze week – 30 juli 2013